Przejdź do treści

Beneteau Cyclades 50.5

Stocznia Beneteau stworzyła linię Cyclades, aby zaspokoić potrzeby użytkowników jachtów, którzy szukają wygodnych i wytrzymałych łodzi żaglowych. Cyclades 50.5 ma to wszystko, a nawet więcej! Jacht jest przestronny, zdatny do żeglugi i łatwy w obsłudze, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pierwszy raz wynajmujących jacht lub dla żeglarzy, którzy nie lubią zbytnio utrudniać sobie życia.   

 COBRA 41

Zaprojektowana została przez Andrzeja Skrzata dla żeglarzy określających żeglarstwo jako regułę życia. Bezpieczeństwo, dzielność morska, manewrowość w każdych warunkach, szybkość, wygoda i co najważniejsze estetyka to cechy tego jachtu.

 

BENETEAU OCEANIS 34

 Benateau Oceanis 34 to dzieło znanego projektanta Finot – Conq. Znakomite parametry nautyczne oraz świetna manewrowość, to wizytówka tego jachtu. Jest to bardzo dzielna morska jednostka klasy oceanicznej A, która perfekcyjnie radzi sobie w trudnych warunkach. Pod pokładem znajdziemy trzy przestronne kajuty, świetnie wyposażoną mesę, która może być wykorzystywana jako sypialnia, a w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce wypoczynku. 

BAVARIA 39

Bavaria 39 z niemieckiej stoczni to pełnomorska 12 metrowa jednostka, która zapewnia imponujace osiągi na wodze. Posiada bardzo dobre właściwości nautyczne co sprawia, że komfort żeglugi jest naprawdę wysoki.

Wnętrze jachtu zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, jacht jest przestrzenny i bardzo wygodny, jak mało który w tej klasie. Dodatkowym luksusem są zamontowane elektryczne kabestany do obsługi żagli. 

 

 

DELPHIA 40

 

 

 

Ten jacht zapewnia bezpieczną żeglugę po morzu. Na jachcie Delphia 40 są żagle o powierzchni 64 m2. Zbiorniki paliwa mają wielkość 410 l. , natomiast zbiornik wody 320 l.

 

 

ELAN 431

Jacht Elan 431 ma 13.45 m. długości. Kadłub łodzi jest szeroki na 4.00 m. Zanurzenie łodzi to 1.95 m. Na łodzi żaglowej typu Elan 431 może podróżować maksymalnie 10 osób. Ten jacht żaglowy gwarantuje wygodne warunki pływania po morzu.

DELPHIA 47

Łódź ma zanurzenie 2.30 m. Ta żaglówka gwarantuje przyjemną żeglugę dla całej rodziny po morzu. Na jachcie Delphia 47 zostosowano żagle o wielkości 112 m2. Zbiorniki na paliwo mają 250 l. , natomiast zbiornik na wodę 490 l.

Bavaria 39 Susana

Jacht z kartą bezpieczeństwa o długości 12 m dla 8-osobowej załogi bardzo bezpieczny i komfortowy. Jacht posiada 3 kajuty (kapitańską i dwie rufowe), dwie łazienki i obszerną mesę.