Przejdź do treści

Beneteau Cyclades 50.5

Stocznia Beneteau stworzyła linię Cyclades, aby zaspokoić potrzeby użytkowników jachtów, którzy szukają wygodnych i wytrzymałych łodzi żaglowych. Cyclades 50.5 ma to wszystko, a nawet więcej! Jacht jest przestronny, zdatny do żeglugi i łatwy w obsłudze, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pierwszy raz wynajmujących jacht lub dla żeglarzy, którzy nie lubią zbytnio utrudniać sobie życia.

COBRA 41

Zaprojektowana została przez Andrzeja Skrzata dla żeglarzy określających żeglarstwo jako regułę życia. Bezpieczeństwo, dzielność morska, manewrowość w każdych warunkach, szybkość, wygoda i co najważniejsze estetyka to cechy tego jachtu.

BENETEAU OCEANIS 34

Benateau Oceanis 34 to dzieło znanego projektanta Finot – Conq. Znakomite parametry nautyczne oraz świetna manewrowość, to wizytówka tego jachtu. Jest to bardzo dzielna morska jednostka klasy oceanicznej A, która perfekcyjnie radzi sobie w trudnych warunkach. Pod pokładem znajdziemy trzy przestronne kajuty, świetnie wyposażoną mesę, która może być wykorzystywana jako sypialnia, a w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce wypoczynku.