Przejdź do treści

 COBRA 41

Zaprojektowana została przez Andrzeja Skrzata dla żeglarzy określających żeglarstwo jako regułę życia. Bezpieczeństwo, dzielność morska, manewrowość w każdych warunkach, szybkość, wygoda i co najważniejsze estetyka to cechy tego jachtu.

BAVARIA 39

Bavaria 39 z niemieckiej stoczni to pełnomorska 12 metrowa jednostka, która zapewnia imponujace osiągi na wodze. Posiada bardzo dobre właściwości nautyczne co sprawia, że komfort żeglugi jest naprawdę wysoki.

Wnętrze jachtu zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, jacht jest przestrzenny i bardzo wygodny, jak mało który w tej klasie. Dodatkowym luksusem są zamontowane elektryczne kabestany do obsługi żagli. 

 

 

BENETEAU OCEANIS 34

 Benateau Oceanis 34 to dzieło znanego projektanta Finot – Conq. Znakomite parametry nautyczne oraz świetna manewrowość, to wizytówka tego jachtu. Jest to bardzo dzielna morska jednostka klasy oceanicznej A, która perfekcyjnie radzi sobie w trudnych warunkach. Pod pokładem znajdziemy trzy przestronne kajuty, świetnie wyposażoną mesę, która może być wykorzystywana jako sypialnia, a w ciągu dnia sprawdzi się jako jadalnia i miejsce wypoczynku. 

ELAN 431

Jacht Elan 431 ma 13.45 m. długości. Kadłub łodzi jest szeroki na 4.00 m. Zanurzenie łodzi to 1.95 m. Na łodzi żaglowej typu Elan 431 może podróżować maksymalnie 10 osób. Ten jacht żaglowy gwarantuje wygodne warunki pływania po morzu.

DELPHIA 40

 

Ten jacht zapewnia bezpieczną żeglugę po morzu. Na jachcie Delphia 40 są żagle o powierzchni 64 m2. Zbiorniki paliwa mają wielkość 410 l. , natomiast zbiornik wody 320 l.

DELPHIA 47

Łódź ma zanurzenie 2.30 m. Ta żaglówka gwarantuje przyjemną żeglugę dla całej rodziny po morzu. Na jachcie Delphia 47 zostosowano żagle o wielkości 112 m2. Zbiorniki na paliwo mają 250 l. , natomiast zbiornik na wodę 490 l.

BAVARIA 51

Komfortowy jacht dla większej ilości osób lub oczekujących więcej przestrzeni do wypoczynku. Sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych wakacji jak i wyjazdu koleżeńskiego. Spora ilość miejsca pod pokładem w kabinach, łazienkach, kuchni i salonie, możliwość odseparowania się od reszty załogi. Naprawdę można wypocząć.

VIKO S 35

Łącząc w sobie komfort luksusowego jachtu rejsowego z dynamicznym zacięciem,  tak charakterystycznym dla włoskiego biura projektowego z którego pochodzi   rewelacyjny VIKO S 22 , VIKO S 35 wyznacza nowy standard luksusu jakiego oczekuje się w jachtach swojej kategorii.

BAVARIA 36

Jachty Bavaria od lat cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród osób czarterujących je na Bałtyku i Morzu Śródziemnym. Bardzo szybko zyskały miano jednostek bezpiecznych i łatwych w manewrowaniu portowym.

SUN ODYSSEY 42 DS

Jacht żaglowy Sun Odyssey 42 DS. Ten jacht żaglowy zapewnia przyjemne warunki żeglowania po morzu. A Ty możesz wynająć jacht Sun Odyssey 42 DS u nas!

JEANNEAU 49

Kadłub łodzi Sun Odyssey 49 jest długi na 15.00 m. Szerokość łodzi to 4.50 m. Łódź  Ten jacht daje możliwość odbycia wspaniałego rejsu. 4 kajuty zostały umieszczone na jachcie żaglowym Sun Odyssey 49. Na jachcie żaglowym są 4 łazienki. Żagle jachtu Sun Odyssey 49 posiadają powierzchnię 114 m2. 

Bavaria 39 Susana

 

Jacht z kartą bezpieczeństwa o długości 12 m dla
8-osobowej załogi bardzo bezpieczny i komfortowy. Jacht posiada 3
kajuty (kapitańską i dwie rufowe), dwie łazienki i obszerną
mesę.