Przejdź do treści

REJS KU ZACHODZĄCEMU SŁOŃCU

Czy jest coś na świecie bardziej romantycznego niż zachód słońca na jachcie?

W naszej ofercie mamy kilkugodzinny rejs z Gdyni w kierunku półwyspu lub w stronę Sopotu i Gdańska, wszystko w zależności od waszych preferencji.

Zaproś przyjaciół, rodzinę i znajomych i spędźmy wspólnie dzień na jachcie podziwiając zachodzące na horyzoncie słońce.

Jeśli pogoda na Bałtyku dopisze z chęcią zakotwiczymy jacht i zorganizujemy skoki do wody – super zabawa gwarantowana!
Marzy ci się taki rejs? Chcesz podziwiać nadmorskie widoki?
Napisz do nas, a ustalimy wspólny kurs.

IMPREZY INTEGRACYJNE I PRACOWNICZE

Nasza firma specjalizuje się także w organizowaniu imprez firmowych, integracyjnych dla pracowników. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub chciałbyś lepiej poznać swoich pracowników i spędzić z nimi niecodzienne chwile – ta oferta jest dla Ciebie.


Imprezy integracyjne i pracownicze na jachcie to wspaniała forma poznania swoich współpracowników, na jachcie wiele rzeczy trzeba robić wspólnie co potęguje efekty pracy w grupie!


Jeśli preferujecie jednak spotkanie zapoznawcze w formie imprezy! Na naszym jachcie możecie spędzić miło czas: relaksując się na pokładzie, pijąc wspólnie drinki i szampana i bawiąc się na całego przy okazji podziwiając Zatokę Gdańską prosto z naszego jachtu.

Napisz do nas, a ustalimy szczegóły rejsu.

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Wieczory panieńskie i kawalerskie to wyjątkowy czas w naszym życiu. Spędzamy go z najbliższymi nam osobami, przyjaciółmi i rodziną.


Wieczór kawalerski w klubie brzmi oklepanie, prawda? Wieczór panieński w restauracji również, ale wyobraź sobie, że Twój wieczór panieński/kawalerski odbywa się na jachcie! Niesamowita przygoda jaka czeka na was na Bałtyku to słońce, wiatr i rejs razem z naszą fantastyczną załogą, która przyłoży wszelkich starań by Twój wieczór był udany!


Plan rejsu dopasujemy do Twoich potrzeb, jeśli chcesz możemy popłynąć z Gdyni do Sopotu – trójmiejskiej stolicy imprezy, możemy popłynąć do Gdańska i podziwiać starówkę, wszystko zależy od Twoich preferencji.


Napisz do nas, a ustalimy szczegóły Twojego wieczoru.